“پیشگـــــــامان؛ بازتعــــــریف معمــــــاری امــــــروز”

ما؛ در مدت پانزده سال با بیش از 300 مجموعه دولتی و خصوصیِ داخلی و خارجی همکاری داشته ایم و با تکیه بر تجربه ی این سال ها دریافته ایم که با تغییر رویکرد و نگاه علمی به حرفه مان، امکان ساخت و راه اندازی پروژه های علمیِ خلاقانه و بی نظیر وجود دارد.
باور داریم شغل ما، صرفاً ساخت و راه اندازی یک پروژه نیست، بلکه ضمن آبادی، رونق و ایجاد بسترهای شغلی جدید، با خلق ارتباطات اثربخش و کارا چشم انداز تازه ای برای شما به ارمغان می آوریم.
فرآینــد پژوهش و ایــده پردازی، مهنــدسی ساختار اجرا و روند تکاملی یک پروژه ی بی نقص را بر حسب هدفمندی کلان، برنامه ریزی جامع، تجربه ی طولانی، تخصص حرفه ای، تیم مجرب، شناخت دقیق بازار، سرمایه گذاری فکری و پشتوانه مالی و اعتباری، رقم زده ایم.
ما به پشتوانه ی نمایندگی انحصاری برخی از معتبرترین کمپانی های اروپایی و آسیایی توانسته ایم فناوری و استانداردهای روز دنیا را در ارائه خدمات خود به خدمت گرفته و در پروسه ی اجرای پروژه، جدیدترین دستاوردهای روز دنیا را عرضه کنیم که این امر سبب شده تنوع در ارائه محصول و خدمت را به لحاظ کیفیت و قیمت به بالاترین سطح خود برسانیم.

پیشگامان؛ تلاش کرده است تا جمعی از بهترین و زبده‌ترین مهندسان، معماران و پیمانکاران اجرایی را گرد هم آورد تا خدماتی متفاوت و در خورِ مشتریان خود ارائه دهد.
مجموعه‌ای متشکل از :

  • * دپارتمان تخصصی مشاوره و طراحی و اجرای سـالن‌های آمفی‌تئاتر، سینما، کنفرانس، استادیوم‌های ورزشی و فضاهای عمومی.

  • * دپارتمان تخصصی مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های ماشینری صحنه

  • * دپارتمان تخصصی طراحی و اجرای هتلها، فضاهای اقامتی و گردشگری

برای اینکه همه چیز را درباره پیشگامان بدانید جنرال کاتالوگ ما را دانلود کنید؛ یقیناً شگفت زده خواهید شد!