خدمات تخصصی مشاوره

ازجمله خدماتی که شرکت پیشگامان را از سایر فعالین این عرصه متمایز می‌کند، ارائه مشاوره و بازدید حضوری مستمر قبل، حین و پس از اجرای پروژه در محل می‌باشد که تماماً بر مبنای حس مسئولیت‌پذیری و اجرای یک خروجی بی‌نقص، برنامه‌ریزی شده است. طیف وسیعی از کارفرمایان تعریف درستی از یک بنای مهندسی‌شده با توان حداکثری ندارند و صرفاً بر مبنای مشاهدات و پروژه‌های مشابه برای ساخت و راه‌اندازی اقدام می‌کنند؛ ازاین‌رو شرکت پیشگامان در راستای خلق یک اثر خلاقانه و بدون خطا با ایجاد یک کارگروه و اتاق فکر تخصصی، ضمن ایجاد یک فضای صمیمانه، با طرح سناریوهای مختلف و مهندسی ارزش‌های اقتصادی و معماری محتمل، تلاش می‌کنند با تهیه بریف کامل از نیازهای کارفرما بهترین پیشنهاد را در قالب یک پلن اقتصادی کاربردی به کارفرما ارائه نمایند.

ما معتقدیم یک پروژه موفق با استانداردهای کیفی بالا در سطح جهانی، بدون دانش و هم سوئی با سلیقه و خواسته‌های صاحبان پروژه میسر نخواهد شد.

به‌روزرسانی دانش جهانی مشاورین، حضور در نمایشگاه‌های مختلف بین‌المللی و به‌کارگیری از مصالح و تکنولوژی‌های نوین، پويايي ازنظر فرم، عملکرد، مفهوم سازه، سیستم‌های مکانيکال، الکتریکال، اصالت و باورهای مردمی و بومی در هر پروژه رسالت پیشگامانی هاست که این تنها آغاز داستان است…

Consulting