آتلیه حرفه ای دوبعدی و سه بعدی طراحی

گروه پیشگــامان با هدف توسعه و بروزرسانی خدمــات خود، آتلیــه حرفــه ای طراحی دوبعدی و سه بعدی توانمنــدی را با بکــارگیــری از زبدگــان طراحــی، پیشــرفته ترین تجهیــزات سخت افــزاری و آخــرین نسخـــه نرم افزارهــای مربوطــه، بنــا نهــاده و اینگــونه توانستــه با شبیــه ســازی پروژه، خطــای انســانی را به حداقل رســانــده و نیز روند اجرا را با نظر و سلیقه ی کارفرما پیش ببرد.

مسیر و گرایش‌های طرح های ما را مشتریان و خواسته‌هایشان تعیین می‌کنند. این رویکرد به ما این مزیت و برتری را می‌دهد تا ایده‌ها، مدل‌ها و فضاهایی، مطابق با سبک و سلیقه کارفرما خلق و طراحی کنیم.

ما مدعی هستیم که هرگز راه تکرار را در پیش نگرفته و نخواهیم گرفت و این ادعا را بر پایه بناهای متفاوت در سبک‌های نئو کلاسیک، کلاسیک، مدرن، های تک و … می‌باشد که ایده‌هایشان را فاقد برچسب تکراری می‌دانیم.

اصل نمادشناسی بر مبنای اقلیم و فرهنگ، کهن الگوها، توجه به عناصر محیطی و مبانی ریشه ای هر منطقه و تکیه بر روانشاسی و جامعه شناسی را در طراحی فضاها بکار گرفته ایم تا با نگاهی خلاق و منسجم برگرفته از الگوهای بومی اثری جاودان از خود به جای بگذاریم.

بهره گیری از ذهن پویا و هنرمندانه و نخبه گرایی همواره سرلوحه جذب نیرو در آتلیه پیشگامان بوده است.

جاودانگی آثار بر اساس چارچوب های نظری و علمی طراحان ما بنا شده؛ که همگی برخاسته از فلسفه زیست بوم بوده است.