دپارتمان تخصصی بازرگانی

پروسه طراحی و ساخت یک پروژه موفق و تمام عیار به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از مهمترین آن عوامل وجود زنجیره تامین کالا در سطح بین الملل و بهره مندی از دانش فنی روز دنیاست. بدیهی ست تشکیل یک دپارتمان بازرگانی قدرتمند در راستای نیل به این مهم نقش بسزایی خواهد داشت.

ارتباط با کمپانی های تراز اول با استانداردهای جهانی یکی از این اهداف است. بخش بازرگانی در کنار دپارتمان تحقیق و توسعه پیشگامان با شناسائی و برقراری ارتباط با این شرکت ها ضمن اخذ نمایندگی (در صورت نیاز) و تأمین کالا همواره تلاش می کند به برترین و تازه ترین تکنولوژی ها و سخت افزار روز دنیا دسترسی داشته باشد.

انتفال دانش و تکنولوژی، حضور در نمایشگاه ها و رخدادهای بزرگ صنعت در نقاط مختلف جهان در رأس وظایف این دپارتمان بوده و بطور مستمر تلاش کرده تا با بروزرسانی در فناوری های نوین به معنای واقعی کلمه از پیشگامان باشد.

این بخش با هدف تامین سخت افزارهای مورد نیاز و بروزرسانی دانش فنی تیم متخصص، در حال حاضر به یکی از برترین تأمین کننده های انواع تجهیزات صوتی، تصویری، نورپردازی، انواع متریال های دکوراسیون داخلی، اکوستیک و سیستم های ماشینری جهت استفاده در پروژه ها، ارائه به شرکت های همکار و سایر مصرف کنندگان بر حسب واردات سفارشی، تلاش می کند تا نیاز بازار و همچنین ارتقای سطح کیفی پروژه ها را مرتفع نماید.